Берое разби Локо (Пловдив) с класика в Стара Загора

28.02.2015 г. 23:58 ч.

bsport.bg

Домакините бяха по-силния отбор на терена и заслужено стигнаха до трите точки.

Отборът на Берое победи Локомотив Пловдив с 3:0 в мач от 20-ия кръг на "А" група, игран на стадиона в Стара Загора.

Домакините бяха по-силния отбор на терена и заслужено стигнаха до трите точки. Още в 8-та минута централният защитник Иво Иванов изведе Берое напред след центриране от корнер и удар с глава.

В 26-та минута Селим Керкар покачи на 2:0, 10 минути преди края на редовното време Самир Аяс оформи крайното 3:0. В края на двубоя Георги Вълчев от Локомотив получи втори жълт картон и бе изгонен.

С този успех възпитаниците на Петър Хубчев се изкачиха до третото място с 34 точки, докато Локо Пловдив остава на 9-та позиция с 20 точки.